KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9053031
nr 905 3031
Blandteknik
Gunnar Landström, gatubild, signerad, bladets mått: 40x30
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 augusti 2014
kl 20:50:40
10/8 10:34:06
150 kr
10/8 15:19:48